محل تبلیغات شما
تعطیلات هفته ی گذشته را فقط روی کاناپه استراحت کردم .و هرگز از خانه بیرون نرفتم .دختر که تازه گواهینامه گرفته و برای رانندگی اشتیاق دارد همراه پدر به کارهایش رسیدگی کرد و من به آرزوی دیرین خود دست یافتم .کتاب خواندم، فیلم دیدم ،شعر نوشتم  ودر حالیکه نوشیدنی های گرم  و تنقلات مورد علاقه ام رامیل می کردم از سکوت و گرمای دلپذیر خانه لذت می بردم.لذتی  وصف ناشدنی!!!  دو روز کامل به جز جنباندن دهان و دستها  وچشم ها تقریبا کار دیگری نداشتم .حتی غذا هم از روی کاناپه سفارش داده می شد . خلاصه  به معنای واقعی  استراحت کردم .تازه  فهمیدم که چقدر خسته بودم .این هفته را هم بسیار مایل بودم مثل هفته ی قبل بگذرانم و تا حدودی موفق شدم اما موفقیتش  مثل هفته قبل چشمگیر نبود . گمان نمی کنم دوباره چنین فرصتی نصیبم شود .اهمیتی هم ندارد چون تکرار هر چیز عادی شدن را به دنبال دارد و از شیرینی و لذت  آن می کاهد .ضمن اینکه آفت تنبلی را  هم در پی دارد .خدایا از تو سپاسگزارم که آرزویم را بر آورده کردی .

این بار هم "جستی ملخک"

آغوشی گرم و باز در انتهای جاده ای مه آلود و بسته

روزهای بدون تکرار

هم ,هفته ,کاناپه ,خانه ,تکرار ,روی ,استراحت کردم ,مثل هفته ,روی کاناپه ,هفته ی ,حدودی موفق

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشعار نسرین حسینی گروه کوهنوردی زاگرس تکاب Zagros Takab megamiraf kerssynchpartemp unacceli نقد و تحلیل فیلم lisisdowas conslucoges mydiriesbook بزرگترین گالری تصاویر | گالری عکس HD Wallpapers